X
تبلیغات
زولا

مطالبی پیرامون بصیرت افزایی در فضای مجازی

خالد بن احمد آل خلیفه با انتشار پستی در صفحه توییتر خود، ادعا‌های بی‌اساس و همیشگی خود علیه ایران را تکرار کرد.

توهین وزیر خارجه بحرین به ایران و تکرار ادعا‌های واهی و بی اساسبه گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ خالد بن احمد آل خلیفه، وزیر خارجه رژیم آل خلیفه با انتشار پستی در صفحه توییتر خود،  بار دیگر ادعاهای بی‌اساسی علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد.

گفتنی است؛ وزیرخارجه بحرین چند روز پیش نیزادعاهای سخیفی علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کرده بود. وی گفته بود: "در حالی که در حال مبارزه با خطر فعلی و آشکار جمهوری اسلامی فاشیست هستیم، نباید به خاطر مسائل جانبی با آمریکا وارد جدال شویم".  

لازم به ذکر است؛ بحرین از 14 فوریه سال 2011 میلادی شاهد انقلاب مردمی علیه رژیم آل خلیفه است. مردم خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن نظامی منتخب در کشورشان هستند. رژیم آل خلیفه در تلاش است آخرین ضربه خود را به ملت بحرین وارد کند. وی متعمدانه در حال سرکوب تظاهرات کنندگان و اهانت به شخصیت‌های مذهبی این کشور نظیر آیت‌الله شیخ عیسی قاسم است و بسیاری از شخصیت‌های سیاسی این کشور را نیز به بازداشت و زندانی کرد. 

 خالد بن احمد در صفحه توییتر خود نوشت:

" این کشور اگر از سخنان ما خوشش نمی‌آید، به جهنم، سرش را به دیوار بکوبد، ما و برادرانمان در کمین ایران، اتباع آن و طرح آن در منطقه هستیم".

وی در پستی دیگر نوشت:

"ایران شیء پایداری است، ولی جمهوری اسلامی مسئله‌ای اضطراری، شرایط عجیب و شیء موقتی است".

"جمهوری اسلامی ایران  و اتباع آن می دانند که چه کسی در مقابل طرح توسعه طلبانه و کینه توزانه آنها ایستاده است"تاریخ : چهارشنبه 6 دی 1396 | 14:23 | چاپ | نویسنده: رضا | نظرات (0)
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
(0 لایک)
.: Weblog Themes By Slide Skin:.