مطالبی پیرامون بصیرت افزایی در فضای مجازی

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد صهیونیست‌ها از گاز سمی ناشناس علیه شهروندان فلسطینی و خبرنگاران استفاده می‌کند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، وزارت بهداشت فلسطیناعلام کرد: صهیونیست ها از گاز سمی ناشناس علیه شهروندان فلسطینی و خبرنگاران استفاده می کند.  

بر این اساس، نظامیان رژیم صهیونیستی مدیر بخش اورژانس غزه را با شلیک گلوله های حاوی گازهای سمی هدف قرار دادند و به شدت مصدوم کردند. وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد نظامیان رژیم صهیونیستی به سوی دکتر ضیاء ابوحسین، مدیر اورژانس و خدمات پزشکی غزه و چهار نفر دیگر از کادر پزشکی همراه وی در شرق غزه گازهای سمی شلیک کردند و بر اثر آن ابوحسین و همراهانش به شدت زخمی شدند. این در حالی است که در سومین جمعه خشم در نوار غزه درگیری های شدید میان فلسطینیان و نظامیان رژیم اشغالگر رخ داد.

نظامیان اسرائیلی با شلیک گلوله های پلاستیکی و جنگی و همچنین گازهای سمی ده ها نفر از جمله چندین خبرنگار و امدادرسان پزشکی را زخمی یا مصدوم کردند و زخمیان برای درمان به بیمارستان منتقل شدند. اشرف القدره، سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه نیز اعلام کرد رژیم صهیونیستی همچنان به استفاده گسترده از گاز سمی ناشناس اصرار دارد و این اقدام مداخله فوری سازمان های حقوق بشر بین الملل و سازمان های بشردوستانه را برای تحقیق به منظور کشف گازهای استعمال شده ضروری می کندتاریخ : جمعه 1 دی 1396 | 22:45 | چاپ | نویسنده: رضا | نظرات (0)
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
(0 لایک)
.: Weblog Themes By Slide Skin:.